Słodki dodatek ślubny – cukierki

Kategorie Pozostałe
cukierkireklamowe

W wyjątkowy dla każdej Młodej Pary dzień ślubu zrobimy wszystko, żeby nasi najbliżsi zapamiętali ten dzień tak samo dobrze, jak my. Popularnością cieszą się rozmaite weselne pamiątki i gadżety. Ale podczas gdy przedmioty takie jak pamiątkowe akcesoria, długopisy czy magnesy mogą zostać wyrzucone na dzień po weselu, wiele młodych par decyduje się na słodki drobiazg, który zapewni weselnikom moment relaksu i przyjemne wspomnienie, zamiast kolejnego niepotrzebnego gadżetu – cukierki i krówki ślubne.

Krówki, czekoladki i cukierki reklamowe do niedawna były wykorzystywane przede wszystkim w kampaniach marketingowych i w takich miejscach, jak lokale gastronomiczne, hotele, a nawet biura. Trudno się dziwić – większość z nas prędzej czy później ma ochotę na coś słodkiego, a firma, która zapewniła nam pyszny moment odpoczynku, będzie dobrze kojarzyła nam się w przyszłości. Krówki ślubne to stosunkowa nowość na rynku, coraz chętniej wykorzystywana przez młode pary.

Możliwość zaprojektowania oprawy graficznej naszych słodkości tak, aby pasowała ona do głównych motywów i nastroju wesela to ogromny plus krówek ślubnych. Dodatkową zaletą jest fakt, że w przeciwieństwie do innych akcesoriów, projekt i produkcja krówek to stosunkowo niewielki koszt. Dlatego jeśli zastanawiacie się nad oprawą waszego wyjątkowego dnia, warto zastanowić się nad wykorzystaniem ślubnych krówek czy innych słodyczy – z pewnością nasi goście zapamiętają taki słodki dodatek na długi czas, a wspólne cieszenie się słodką chwilą zacieśni rodzinne i przyjacielskie więzi na długo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *