Cieszcie się sobą, a przygotowania jakoś pójdą

Kategorie Pozostałe
fotograf jednym z pierwszych punktow przygotowan slubnych

Długie miesiące przygotowań: suknia, garnitur, kwiaty, goście, catering, orkiestra, fotograf ślubny czy dojazd i zakwaterowanie dla gości i wszystko to na ten jeden najwspanialszy dzień – ślub. W tym dniu dwoje zakochanych w sobie osób powie sakramentalne „tak” i złączą się w jedno ciało. Aczkolwiek, zanim narzeczeni przyjmą sakrament albo podpiszą akt zawarcia małżeństwa, co zresztą uchwyci na zdjęciach fotograf, przygotowania do tego jednego dnia nie raz podnoszą ciśnienie narzeczonym i ich rodzicom.

Wymienione we wstępie elementy, to tylko nieliczne punkty z całego harmonogramu przygotowań do ślubu, jednakże są one jednymi z najbardziej czasochłonnych punktów do odhaczenia. Oczywiście jeszcze do tego dochodzą wybranie odpowiedniej parafii lub urzędu do zawarcia związku małżeńskiego i wiele innych dodatkowych problemów do ustalenia.

Dla jednych najważniejsza jest konkretna sala, dla innych fotograf ślubny, a dla jeszcze innych coś innego. Prawda jest taka, że w dniu ślubu wszystko jest ważne i wszystko musi się udać, a fotograf jest o tyle istotną osobą, że to właśnie dzięki niemu będziemy mogli to tych wydarzeń wracać w przyszłości. Wystarczy za rok czy pięć wyjąć album ze zdjęciami, które zrobił dla nas fotograf ślubny i wszystkie wspomnienia staną nam dosłownie przed oczami.

Każdy aspekt związany ze ślubem trzeba traktować poważnie, przemyśleć go dokładnie, bo tylko wtedy będziemy na sto procent pewni, że dokonujemy prawidłowego wyboru. I tak jak już napisałem, dotyczy to zarówno wyboru sali weselnej, orkiestry czy fotografa ślubnego. Zwróćmy również uwagę, że najlepsi fachowcy w każdej dziedzinie mają dosyć długie terminy, więc rezerwujmy wszystko odpowiednio wcześniej.

Na koniec pozwolę sobie na małe polecenie kogoś, kto uważam idealnie nadaje się do fotografowania ślubów, a mianowicie jest to fotograf ślubny Łukasz Popielarz ze Szczecina – https://lukaszpopielarz.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *